0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кратка алатка за момчиња на Wrangler, големини 4- & хаски

Кратка алатка за момчиња на Wrangler, големини 4- & хаски

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Кратко прилагодување на половината на Wrangler Boy, вашиот активен авантуристи може да биде исто како тато со кратка алатка на Wrangler. Прилагодливата лента за половината на „без копање“ обезбедува удобност додека го сместуваше додека расте. Правилото и џебовите за датотеки и јамката на чекан се совршени за одржување на сите негови алатки. Кратка алатка за мулти џебни алатка. Замачкани предни џебови. Хекс -џебови. Правило и џебови со датотеки. Јамка на чекан. Стил # 3 MSBWKG.

За производот

Избор на клиент