0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Училиште за деца на детско место за момчиња, шорцеви на чино, големини со 4-16

Училиште за деца на детско место за момчиња, шорцеви на чино, големини со 4-16

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Детските места за момчиња со 3-пакувања Кино шорцеви се одобрени од униформа. Пакетот од 2 шорцеви од Чино има затворање на копчето со поштенски мува, предни џебови и џебови за заварување, јамки за ремен, внатрешни прилагодливи јазичиња за половината за прилагодено вклопување, претходно измиени за додадена меко и да се намали намалувањето. Униформните шорцеви со 3 пакувања доаѓаат во големини 4-16. Направено од 97% памук/3% спандекс твил. Пакет од 3 шорцеви од Чино. Затворање на копчињата со поштенски мува. Предни коси џебови; џебови за заварување. Јамки на појас. Внатрешни прилагодливи јазичиња за половината за прилагодено вклопување. Пред-измиени за дополнителна мекост и да се намали намалувањето. Увезени.

За производот

Избор на клиент