0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Деца од џемперот на екипажот на момчињата Гаранималс и џогерите во боја, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-10

Деца од џемперот на екипажот на момчињата Гаранималс и џогерите во боја, сет на облеки од 2 парчиња, големини

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Удобноста никогаш не била поладна со оваа спортска облека со 2 парчиња поставена од 365 деца од Гаранималс! Комплетен со џемпер на екипажот и џогерс за да се совпаднат, овој сет е дизајниран во прекрасен блок -блок печатење со пријатна француска ткаенина Тери за крајна удобност. Исклучиво на. Материјал : џемпер на вратот на екипажот : 60% памук/40% полиестер; Јогерс : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : еден џемпер на екипаж и еден пар џогери. Џемпер на екипаж : опуштено вклопување; Контраст на вратот на екипажот; стил на пуловер; долги ракави; контрастни манжетни; Печатење во боја на блок. Јогерс : опуштено вклопување; Повлечен стил; еластична половината со влечење; две странични џебови на цвест; две странични карго џебови; опсежни манжетни; печатење на блок на странична боја. 2 парчиња џемпер на екипажот и облеката на џогерс во боја, поставена за момчиња од 365 деца од Гаранималс.

За производот

Избор на клиент