0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Се прашувам нација руно пижама облека со големина 4- & хаски

Се прашувам нација руно пижама облека со големина 4- & хаски

DEN 350.08
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа облечена облека за спиење на нација доаѓа во различни отпечатоци и има аспиратор за дополнителна удобност. Оваа облека има 2 џебови, и е појас. Направено од полиестерско фланел руно. Миење на машината за лесна нега. 30% рециклиран полиестер; 70% полиестерско фланел руно. Мека измислица. Долги ракави. Појас. Џебови.

За производот

Избор на клиент