0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Tb Graphic SS Henley

Tb Graphic SS Henley

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Достапност

Графикот за кратки ракави за бебиња на Garanimals Baby Todver Henley Tee е едноставен, удобен и разноврсен врв. Направено е од мека и издржлива мешавина од памук со класична конструкција со кратки ракави Хенли. Деколте за лажичка обезбедува чист изглед и нема да се чувствува рестриктивно, додека симпатичното затворање со два копчиња им дава опции на вашето момче. Овој чист стилизиран врв е одличен за широк спектар на прилики. Вашето мало момче ќе сака да ја носи оваа мета додека тој се шегува околу игралиштето, оди во предучилишно училиште или само прави зло околу куќата. Кошулата е достапна во разновидни цврсти бои. Постојат тони бои што треба да изберете за да го олеснат и да се совпаѓаат со друга облека за мали деца Garanimals! Garanimals е бренд за микс и облека за бебе и дете и е достапна исклучиво на и. Garanimals Бебе дете момче краток ракав график Хенли Те : .

За производот

Избор на клиент