0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Графичка маица со кратки ракави за деца, големини 4-10

Графичка маица со кратки ракави за деца, големини 4-10

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Осврнувајќи се на нивниот обичен стил со 365 деца од графичкиот мета на Гаранималс. Кул и удобно, оваа мета има графичка пред и на ракавот. Толку забавно да се меша и да се совпаѓа со неговите омилени шорцеви за сончев ден стил што едноставно нема да се повлече. Исто така, совршено се спарува со кошула со копче пред поладни денови. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички од предниот и левиот ракав. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.88038. Графички мета за момчиња од 365 деца од Гаранималс.

За производот

Избор на клиент