0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Маица со кратки ракави за чудо нација на момчиња, 4-пакувања, големини 4- & хаски

Маица со кратки ракави за чудо нација на момчиња, 4-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Проширете ја својата секојдневна гардероба со ова чудо на нација дете, тешка мултипак. Овие маички се направени во мека ткаенина од памук-мешавина за целодневна удобност и имаат дизајн со цврста боја за лесна мешавина и совпаѓање. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 4 тимови. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : без ознака за дополнителна удобност. Докажано дете тешко : отпорни на избледени. Маички со кратки ракави на момчињата од Wonder Nation.

За производот

Избор на клиент