0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Маица за кратки ракави за кратки ракави на Garanimals Toddler, големини 12M-5T

Маица за кратки ракави за кратки ракави на Garanimals Toddler, големини 12M-5T

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Преоптоварување на преоптоварување со печатење на гаранимали. Кул и разнобоен додаток на неговата гардероба со топло време, оваа мета парови совршено со неговите омилени шорцеви или џогери на Garanimals за изглед без гужва што е подготвен за што и да има неговиот ден. Од датуми за игра до ладење дома, тој ќе го сака мекото чувство и опуштено вклопување на оваа неверојатна мета. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Маица за печатење на мали деца од Гаранималс.

За производот

Избор на клиент