0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
БЕСПЛАТНИ ГРАФИЧКИ ГРАФИЧКИ НА ДОГОВОРНИОТ МОБЕЛО, големини со 4-18

БЕСПЛАТНИ ГРАФИЧКИ ГРАФИЧКИ НА ДОГОВОРНИОТ МОБЕЛО, големини со 4-18

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Тој е дефинитивно сила на природата. Дополнете го неговиот стил со слободен дух со Graphic Tee со долги ракави на слободен склоп, украсен со природна графика за да ја израмни својата колекција на маици. Изработено во мека мешавина од памук, оваа мета со долги ракави има лежерна вибрација која се вклопува во плановите за викенд. Спарете ја оваа кул мета со товарни џогери на слободното собрание или фармерки на столар (продадени одделно) и неговите удари за сеопфатна удобност и стил. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт на предниот дел, назад. Графичка маица за момчиња од бесплатно собрание.

За производот

Избор на клиент