0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Момци „Трикот Трикот патека“ за патеки и џогери сет

Момци „Трикот Трикот патека“ за патеки и џогери сет

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Чувајте ги активните деца удобно со костумот со дво-паркирање на Tricot Tricot Tricot во живо Xtreme Boys. Идеално е за носење на спортски практики или само да се релаксирате низ куќата. Овој сет доаѓа со две парчиња, јакна и панталони, за брза облека што е лесно да се соберат. Добро е прилагодено и за активни и за обични ситуации. Овој момчиња за патеката за патеки со патека и џогери сет има мек четкан ентериер за дополнителна удобност. Јакната има целосно затворање на патентите, додека џогерите имаат неволја покриени со еластична лента за половината и манжетни со ребрести нозе за да останат на место. Внатрешноста на четката, исто така, го прави идеален за ладно време. Оваа десетици за момчиња со две парчиња е достапно во разновидни бои за да можете да изберете оној што одговара на неговиот избор. Лесно за одржување, идеално е за активни деца кои сакаат да се извалкаат. Достапно е во најразлични големини за прилагодено вклопување. Овој костум за патеки во живо на Xtreme Boys 2 парчиња ќе го задржи вашето малечко да изгледа уредно додека го одржува топло во исто време. Во живо на Xtreme момчињата со 2 паркоти за патеки со патека за патеки и џогери сет : 100% полиестер. Јакна и панталони со џогер. Комплет за патеки со 2 парчиња. Јакна со четкано внатрешно, целосно затворање на патенти и долги ракави со манжетни со ребра. Панталони со четкани внатрешни, покриени еластични ленти за половината и манжетни со ребрести нозе. Момчињата за патеки за патеки за патеката и џогерите се достапни во црна и јаглен неон портокал. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, не бели бели, суво суво на ниско ниво, отстранете веднаш, ладно железо доколку е потребно. Достапно во големини 4, 5/6, 10 и 12.

За производот

Избор на клиент