0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Денот на шикологијата n 'Ноќни безжични клеточни нијанси, памук, 29 72

Денот на шикологијата n 'Ноќни безжични клеточни нијанси, памук, 29 72

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Безжичен ден n 'ноќни мобилни нијанси. Мобилни нијанси на саќе со две различни непроирувања на ткаенината, додадена изолација и безжична карактеристика за лесна функција што непречено се прилагодува на посакуваното ниво на приватност. Чикологија, решението за едноставни прифатливи ролетни полесен начин за купување ролетни преку Интернет. Гаранција за успех на проектот во шикологијата. Не компромис помеѓу стилот и достапноста, веруваме дека стилот не мора да доаѓа по тешка цена. Ноќните мобилни нијанси на нашиот ден N 'се модерен третман на прозорци со шик и дизајн на единечни ќелии за заштеда на енергија. Опсегот на бои и големини ви овозможуваат слобода да изберете стилски и достапен производ за персонализирање на секоја просторија. Совршено за спална соба : Нашите разноврсни нијанси ви овозможуваат целосно да ја блокирате сончевата светлина кога сакате да спиете или да се префрлите на опцијата за филтрирање на светлина додека ја одржувате вашата приватност. Дневна соба : Нашите ткаенини за филтрирање на светлина се идеални за прозорци каде што сакате светла и поканувачка околина додека спречувате топлина или зимски воздух да навлезе во вашиот дом. Расадник : Обезбедете безбедно опкружување за вашите деца и миленичиња со нашите безжични клеточни нијанси. Нашето намалување на бучава, намалување на бучава и лесна за употреба операција поврзана со нашата ткаенина за затемнување е совршен производ за расадник и е сертифициран најдобро за деца. Трпезарија : Уживајте во оброк со одлична компанија без сјајни сончеви зраци. Ноќните нијанси на Денот на Чикологија се еколошки производ кој обезбедува точна количина на приватност без да мора да го загрози осветлувањето. Канцеларија : Изберете од нашите квалитетни ткаенини до прилагодени на вашите потреби за приватност и филтрирање на светлина. Променете помеѓу функцијата затемнување за тотална приватност или функција за филтрирање на светлина за да ја комплиментирате вашата канцеларија без да го нарушите протокот на работа. Во шикологијата, знаеме колку е важно да се имаат точни мерења. Поради оваа причина, ние имаме за цел да обезбедиме едноставни упатства за мерење за сите. Направено е намалување на ¼ инчи за лесно да се вклопи во ентериерот на вашиот прозорец. За внатрешноста на монтирање е потребна минимална длабочина од 1,5 инчи или 2-инчен за плакнување во внатрешноста на монтирање. Обезбедете безбедна околина за вашите деца и миленичиња со нашите безжични клеточни нијанси.

За производот

Избор на клиент