0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Пијалок од соја на Јео, помалку шеќер, 8. fl Oz, CT

Пијалок од соја на Јео, помалку шеќер, 8. fl Oz, CT

DEN 30.08
Достапно за нарачка

Достапност

Мазен и вкусен пијалок од соја млеко што едноставно може да се ужива самостојно или со креативен пресврт. Може да се користи за да се конструираат интересни и здрави рецепти за десерт богат извор на целосен протеин. Богата со калциум, железо и антиоксиданти. Без лактоза и холестерол. Нема додадени конзерванси. Помалку шеќер во споредба со оригиналната верзија.

За производот

Избор на клиент