0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Нежно средство за чистење на кожата од цетафил за унис - чистење на Оз

Нежно средство за чистење на кожата од цетафил за унис - чистење на Оз

DEN 175.52
Достапно за нарачка

Достапност

Уникатната, ниска формула за ладење овозможува нежно, но сепак темелно чистење. Отстранете го вишокот со мека крпа, оставајќи тенок филм на цетафил на кожата. Економскиот квалитет ќе ја остави кожата мека и влажна. Уникатната, ниска формула за ладење овозможува нежно, но сепак темелно чистење.

За производот

Избор на клиент