0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ултра мек Волмарт Виножито за мажи и големи машки графички дуксери

Ултра мек Волмарт Виножито за мажи и големи машки графички дуксери

DEN 319.68
Достапно за нарачка

Достапност

Воведување на брендирана облека на. Со забавни стилови што го слават најдоброто од, овие графики сигурно ќе станат гардероба. Најдобро од сè, тие се достапни во широк спектар на големини и имаат меко, удобно вклопување. Официјално лиценциран графички худи. Високо квалитетно, меко чувство на рака. Екран за лого на виножито, печатен графички. 52% памук, 48% полиестер. Машина за перење. , Сите права се задржани.

За производот

Избор на клиент