0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
7 8 OD 3 8 P Дауфин Медалјон, медалон за пиво со рачно обоени корен од корен

7 8 OD 3 8 P Дауфин Медалјон, медалон за пиво со рачно обоени корен од корен

DEN 4735.36
Достапно за нарачка

Достапност

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон. Еден поволен аспект на инсталирање на нашите медалјони е тоа што може да биде многу ефтин за вредноста и позитивните промени што може да ги донесе на простор. Медалјони со рачно насликани додаваат димензија и текстура, карактер и гроздобер шарм со неограничени дизајни за да одговараат на секој стил на декор. И ние нудиме најголема колекција на дизајни за да ви го дадеме тој посебен изглед што го посакувате и да обезбедиме трајна трансформација. Лесна за брза и лесна инсталација без проблеми. Јасно длабоко олеснување, остри линии и навистина уникатен допир. Богати сложени детали со рачно насликани. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрафеат со вообичаени алатки. Додадете вредност и стил ефтино. Бескрајни креативни и дизајнерски можности.

За производот

Избор на клиент