0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Беркли хаос 6,25 дното на бункерот

Беркли хаос 6,25 дното на бункерот

DEN 351.20
Достапно за нарачка

Достапност

Овие тапани на Bongo Bongo на Remo Kids се убав начин да го запознаете вашето малечко во неверојатниот свет на музика и ритам. Тие се важен дел од афро-кубанското семејство на инструменти. Овој сет вклучува два тапани Remo Bongo (мали и големи) кои се прикачени и се ставаат високи и ниски. И двајцата се карактеризираат со живописни и привлечни графики на дождовните шуми. Не само што се забавни, туку можат да им помогнат на децата да развијат бруто и фини моторни вештини, да го стимулираат нивниот растечки сензорски систем и да ја градат нивната целокупна доверба. Remo Kids 5 "& 6" Bongo Set : Направено од Acousticon Shells и Skyndeep претходно подесени тапани. Музичките инструменти во Бонго се претходно поделени и ставени високи и ниски. Светла графичка дождовна шума. Погоден за деца на возраст од 3 и повеќе години.

За производот

Избор на клиент