0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
-Клефис Спортски ранец во кралската сина уникат во сите возрасти

-Клефис Спортски ранец во кралската сина уникат во сите возрасти

DEN 735.84
Достапно за нарачка

Достапност

K-Cliffs Повеќекратни карактеристики Спортски ранец со преграда за топки се вклопуваат во голема мерка како кошарка. Исто така, има карактеристика за лилјак. Одделен оддел за чевли, облека .. итн. Материјал : полиестер. Големина на ранецот : 22 "x 14 " x 5,5 ". К-клиф-патент Главен оддел, патент огромно складирање на топката со торбички се вклопува во кошарка, фудбал .. итн. држач за држач и пенкало од предната страна, џеб од мрежа една страна за складирање на шише со вода, велкро јамка од обете страни за држење лилјак, рачка за лесно носење. Унисекс, сите возрасти.

За производот

Избор на клиент