0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Голема и висока маичка за машка и висока прозорец со ван Хаузен

Голема и висока маичка за машка и висока прозорец со ван Хаузен

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Завршете го секој обичен изглед со Ван Хаузен Поло. Оваа моделирана маичка со главна маица има природно истегнување за лесно движење и класичен дизајн кој работи за опуштени денови во канцеларијата или дома. Природните ткаенини за истегнување обезбедуваат удобност што се движи со вас. Дво-тон ткаенина со прозорец со додадена филамент полиестер за суптилна сјај. Вентилирани страни. Соодветно за деловни лежерни денови во канцеларија или повеќе случајно со фармерки или шорцеви за викенд.

За производот

Избор на клиент