0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Изведба на Бен Хоган со кратки ракави со кратки ракави со текстуриран поло маица

Изведба на Бен Хоган со кратки ракави со кратки ракави со текстуриран поло маица

DEN 495.84
Достапно за нарачка

Достапност

Вашата игра за голф и стил ќе бидат на исто ниво кога ќе ја носите оваа маичка со кратки ракави. Текстурирана шема го прави овој поло да се истакне во толпата. Технологијата за управување со влага на Бен Хоган, моќност за управување со влага, помага да се олади и да се исуши со цртање пот од вашата кожа. Power Block помага да се спречат штетните УВ зраци на сонцето да навлезат во ткаенината. Powerspan вклучува шевовите на рамото што овозможуваат максимален опсег на движење. Кошула за кратки ракави на бен Хоган Поло голф со јака; Технологијата за управување со влага на Powerwick помага да ве одржи ладно и суво со цртање пот од вашата кожа; Powerspan вклучува шевовите на рамото што овозможуваат максимален опсег на движење; Power Block помага да се спречат штетните УВ зраци на сонцето да навлезат во ткаенината.

За производот

Избор на клиент