0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Mens Oz Тешка мешавина од екипаж на екипажот на руно

Mens Oz Тешка мешавина од екипаж на екипажот на руно

DEN 559.84
Достапно за нарачка

Достапност

50% памук, 50% полиестер; Пречки отпорен на пилули предиво; Двојно-игла зашивање низ целиот; поставени ракави; 1x1 јака со ребрести, манжетни и лента за половината со спандекс; Безбедност портокал е во согласност со стандардите за висока видливост на ANSI - ISEA 107; Гилдан Менс 8 мл тешка мешавина 50/50 пакет со екипа на руно 5.

За производот

Избор на клиент