0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и време женски максичен фустан на V-вратот

Време и време женски максичен фустан на V-вратот

DEN 246.40
Достапно за нарачка

Достапност

Останете пред трендовите со ова време и макси фустан за жени. Лесната плетена ткаенина е неверојатно мека, направена уште поудобна со кратки ракави на V-вратот и Долман. Страничните разделувања и заоблената хемлина можат да се носат лабави или плетени на полите за поуникатен изглед од ден на ноќ. Носете-секој ден разноврсност за вашата гардероба! Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштена. Должина : макси. Затворање : пулвер. Ракави : Долман кратки ракави. Џебови : Ниту. Slits. Maxенски V-врат макси фустан од време и Tru.

За производот

Избор на клиент