0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и TRU женски кратки ракави со маица со врат од вратот V-вратот

Време и TRU женски кратки ракави со маица со врат од вратот V-вратот

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Туника за кратки ракави за време на време и Tru, V-вратот е одлична за секојдневно носење. Едноставен стил и мек допир ја прават оваа опуштена мета удобна и симпатична. Материјал : 93% модал/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : В- врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : високо-ниско полите. В-врат Туника за жени од време и Тру.

За производот

Избор на клиент