0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Облека со силна облека голема и висока машка маица за џебни маж за секојдневно носење

Облека со силна облека голема и висока машка маица за џебни маж за секојдневно носење

DEN 271.84
Достапно за нарачка

Достапност

Оди ГОЛЕМО! Решени сме да поставиме повисок стандард во машката голема и висока облека. Нашите дизајнери тестираа ткаенини и работеа на дизајнирање кошули со најдобро одговара за мажи кои сакаат да се облекуваат добро со без напор. Направени до последно, кошулите со силни страни имаат мешавина од памук спандекс за дополнителна сила и истегнување. Доволно цврсто за работа или секојдневно носење, безвременскиот стил и вклопувањето се погодни за секоја пригода. Bigебни џебни маички со голема и висока машка маичка доаѓаат во црна, бургундска и портокалова боја. Достапно во големини XL-6 XL. Изгледајте подобро, облечете подолго, чувствувајте се посилни. Практичен џеб. Оваа џебна мета беше специјално дизајнирана со попространа вклопување во градите, и издолжена заоблена полите за да го покриете горниот дел на половината и да обезбедите дополнителна просторија за да ви помогнеме да се движите слободно. Твоето одење. Џеб на градите од левата страна. Удобни и издржливи ткаенини. Висок квалитет памук за дишење, спандекс за сила и истегнување. Екстра-силни споеви на рамо и вратот за додадена издржливост. Повисок стандард за големи и високи мажи. Добро облечете се и чувствувајте се овластени со внимателно дизајнирани маици специјално направени за големи и високи мажи. Ние сме тука да испорачаме доверба и сила преку вклопување и дизајн. Крајна удобност. Истегнување на просторот за истегнување со флексибилна мешавина од памук и спандекс помагаат да се зголеми слободата на движење. Без разлика дали играте спорт или само се гушкате наоколу, Стронгсајд е совршена маица за да ве одржи кул и удобно. Оди ГОЛЕМО! Големината е важна. Доволно цврсто за работа и секојдневно носење, памукот за истегнување на истегнување на дрес, кој го смалува, ја одржува својата форма после секое миење. Моделот е 6’3 со 46 ”градите и носи големина XL.

За производот

Избор на клиент