0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сигурно одговара на мебел за мебел за миленичиња софа

Сигурно одговара на мебел за мебел за миленичиња софа

DEN 671.84
Достапно за нарачка

Достапност

Брзо и лесно решение за заштита на мебелот од крзно, дамки, гребнатини, па дури и излевање на деца! Исто така одлично за покривање на секциите и друг мебел што се вклопува. Сигурно вклопете мебел за мебел за миленичиња софа : ватирано милениче фрлање со лушпиран раб и 1 џеб. Ткаени. Флап за стабилизација. Ватенка низ целиот. Врзување на само -ткаенина на периметар. Сидра на седиштата и раката за да влезете. Фрлањето може да се користи со или со лизгач. Затегнете ги капачињата во пределот на седиштето на страна и назад. Да се ​​отстрани : едноставно преклопете ги рацете во и назад на седиштето. Упатства за рака до АРМ : Софа 74 "x 96". Точки за мерење за најдобро вклопување : 39 "Задна висина. Софа : 70" x 37 ". Ширина на рака x должина на рака : 24,5" x 24 ". Машината што се мие.

За производот

Избор на клиент