0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатно склопување женски вратен врат Блусон фустан со кратки ракави

Бесплатно склопување женски вратен врат Блусон фустан со кратки ракави

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Шетајќи на еден сончев ден во овој лесен фустан .. едноставно спектакуларно! Фустанот за вратот на вратот на слободното склопување го задржува без напор со опуштен, блузонски фит и став за лизгање-на-и-одење. Слатка врата на еластичното деколте е толку малку дополнителен допир за loveубов. Ни треба овој фустан во нашата постава РН! Исклучиво на. Материјал : Тигарлили и јоргована кесичка цветна 100% органска памучна микро -двојка; Длабока ултрамарин и јоргована лента за кесичка 100% памук топон; Средно индиго во 100% органски памучен памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : мини фустан; приближно. 33 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави со балон со еластични отвори. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Еластична екипа со детали за само-вратоврска. Blенски блузонски фустан од слободно собрание.

За производот

Избор на клиент