0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и време, плетен фустан од половината за половината

Време и време, плетен фустан од половината за половината

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Поставете ја вашата гардероба нагоре со овој еден и направен херој од време и TRU. Трејтниот фустан од вратоврска има лесен совршен за пролет со ласкава вратоврска пред тоа што изгледа одлично на секое тело. Спорнете го во обични денови со вашите омилени патики за лизгање или направете го вечерниот ансамбл соодветен со вашите омилени потпетици. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 и носи големина S. Fit : Полу-опремена. Должина : Силуета со маица; 43 "Долго за големина S. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Џебови : Ништо. Карактеристики : плетен пред.

За производот

Избор на клиент