0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Lenovo ThinkPad Edge 15.6 Лаптоп, AMD A-серија A 320 GB HD, ДВД писател, Windows Professional, 32605SU

Lenovo ThinkPad Edge 15.6 Лаптоп, AMD A-серија A 320 GB HD, ДВД писател, Windows Professional, 32605SU

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Издвоите од толпата. Поставете карактеристично лице на вашиот мал бизнис со овие постепено дизајнирани, моќно дизајнирани лаптопи. Софистицирани лаптопи за серии на Simplicity Think Pad Edge може да ги зафатат прочистите со нивниот прогресивен, неверојатно чист изглед. Но, тие ги задржуваат реномираните карактеристики на трајност и сигурност на Think Pad. Тастатура отпорна на истурање? Проверете. Активен систем за заштита? Спасување и закрепнување? Проверете и проверете. Lenovo Think Pad Edge 15.6 "Лаптоп, AMD A-серија A4-4300 M, 320 GB HD, ДВД писател, Windows 7 Professional, 32605 SU AMD A-Series 2.50 GHz APU обезбедува прекрасни перформанси и најдобро искуство во интернет-игри. Нежните мултитаскинг. 15.6 "Екранот со 1366 x 768 Резолуција прикажува филмови, игри и фотографии со импресивна јасност. Windows 7 Professional OS паметно управува со вашиот хардвер и ефикасно работи со рутински апликации. Нема потреба да носите дополнителни погони бидејќи вкупниот HDD капацитет од 320 GB е доволен за чување на вашите лични и вредни податоци. Супер мулти-формат ДВД-погон за сите ваши потреби за оптички медиуми и видео за снимање. Игра и изгореници ДВД -а и ЦД -а . 6 часа Батеријата обезбедува доволно време да ги извршите вашите рутински задачи.

За производот

Избор на клиент