0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Плетиран капчиња кујнски прозорец завеса Ниво пар или валент бело

Плетиран капчиња кујнски прозорец завеса Ниво пар или валент бело

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Плетиран капчиња кујнски прозорец за завеси, парови или валент бел, го подобруваат вашиот декор со овие елегантни класично стилизирани прилагодени плетени капчиња кујнски прозорец завеси. Се одликува со капчиња за капчиња по долната граница. Телото над облогата на капчињата е плетено за елегантен изглед на вредностите што се продаваат одделно, така што измешајте и совпаѓајте за да го завршите вашиот сет денес! Изберете од : 12 "прилагодена валанс, 24" ниво на завеса, или 36 "ниво на завеси. Боја : Бела. Нега на ткаенина : Машинска миење ладна вода, нежен циклус, без белило, суво на линија. 24 "Ниво : 2x - 24" H x 28 "W секој - 56" Вкупно ширина. 36 "Ниво : 2x - 36" H x 28 "W секој - 56" Вкупно ширина. Направена валенција : 1x - 12 "H x 56" W.

За производот

Избор на клиент