0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Setу Орлеанс Светиите 2-парчиња сет за пешкири, со крпа за рака и бања

Setу Орлеанс Светиите 2-парчиња сет за пешкири, со крпа за рака и бања

DEN 447.84
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа официјално лиценцирана НФЛ 2-парчиња за бања, поставена од северозападната компанија, им овозможува на сите фудбалски навивачи да ја трансформираат својата бања во вистинска фан-зона! Координирано за да одговара на смелите бои на омилениот тим на НФЛ и украсени со логото на тимот, овој удобен сет на вредност на крпа е совршен подарок за секој супер обожавател! Овој сет на пешкири вклучува (1) 25 ”x 50” Бања пешкир и (1) 15 ”x 26” рачна крпа. Покажете ја гордоста на вашиот тим од кога ќе се разбудите наутро до кога ќе се измиете ноќе! Двете крпи се 100% памук и машина што се мијат. Официјално лиценциран. Машина за перење.

За производот

Избор на клиент