0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ултра кадифен бор и река пондерирано -

Ултра кадифен бор и река пондерирано -

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Премиумското пондерирано ќебе за подобро, повеќе одморно спиење е продуктивно - зголемете ја релаксацијата на вашето тело преку моќта на стимулација на допир на длабок притисок (DPTS). • Минки луксуз - топол, силен материјал што е мек на допир и лесен за миење и сушење. • Вистинска дури и дистрибуција на тежина - Нашите ќебиња се дизајнирани со нашата комерцијална мешавина од силика во рамките на најмалите џебови со тежина! • Наменети да одговараат на вашиот живот-ќебиња со поголема големина совршено се вклопуваат на душек со големина на кралица (60 "x80 ") додека помалите димензии (48 "x60 ") (36 "x48 ") великодушно го покриваат телото . • Избор на вашата тежина на ќебе - користете ја вашата лична предност како најдобар водич. Инаку, општите упатства сугерираат околу 10% од телесната тежина плус или минус фунта. Нашата компанија ветува во Pine & River, нашата цел е да обезбедиме најдобри производи што одговараат на вашиот живот. Со стилски, модерни дизајни и квалитет во првите редови, знаеме дека ќе уживате во вашето купување секој ден! ? Кликнете на "Додај во количка " сега и доживејте го ветувањето за бор и река : Загарантирана е исклучителна услуга за клиенти и вашето задоволство. "Ова ќебе ми го смени животот!" ? Подобрете го вашиот мирен квалитет на спиење во текот на целата ноќ и бидете попродуктивни во текот на денот. Крајната луксузна минки текстура? Затегнете во ова топло, минки пондерирано ќебе по долг ден и заспивање на десно без грижа во светот. Забавни дизајни за целото семејство? Ослободете се од старата, здодевна сива боја и дајте ја вашата спална соба, троседот и каде и да се опуштите некоја личност и боја! - [Оригинални дизајни од Pine & River] - *Дизајнот на моделот варира според секое поединечно ќебе *. ГОЛЕМИНАТА ЗНАЧИ ? Ќебињата со поголема големина се совршени на врвот на креветите со големина на кралицата и нашите ќебиња со помала големина великодушно го покриваат целото тело на детето- * Изборот на тежина на ќебе *-Најдобар водич е личен избор за потешки или полесни или можете да изберете 10% од вашето тело Тежина. Машина за перење? Машинска миење на низок, нежен циклус со ладна вода. Не пеглајте, не исушете чисто. Висат да се исушат.

За производот

Избор на клиент