0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Начин да се слави 10 ”кадифен велигденски корпа- мрзливост

Начин да се слави 10 ”кадифен велигденски корпа- мрзливост

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

"Хоп на Велигден и подгответе се за велигденскиот лов на јајца со овој симпатичен начин за славење на 10" кадифен велигденски корпа. на оваа мрзливост се украсени со „среќен Велигден“ и украсено велигденско јајце. Оваа симпатична плишана корпа мери 10 инчи и е совршена големина за собирање на велигденски јајца и други велигденски третмани и изненадувања! Оваа корпа и рачка се изработени од супер мека и Издржлива полиестерска кадифна ткаенина која е совршена за мали раце. Оваа крзнена кадифен корпа ќе го направи совршен придружник овој Велигден. Исто така, достапна во лисица, желка и зајаче. корпа. Велигденска корпа во фигурата на мрзливост. Доаѓа во мека кафеава боја. Доаѓа обложена со црвена ткаенина. Плишната рачка е во црвена боја. Нозете се извезени со „Среќен Велигден“ и украсено велигденско јајце. Мерки со дијаметар од 10 инчи и е совршена големина за собирање на велигденски јајца и други велигденски третмани и изненадувања. Кошница и рачка и изработена од супер мека и издржлива полиестерска ткаенина, совршена за мали раце . Пополнете изработени од полиестерски влакна. Прави совршен придружник за Велигден. Исто така достапни во лисица, желка и зајаче. Начин да се слави брендот. Сезонски и празничен. Велигден. Плишана Велигденска корпа.

За производот

Избор на клиент