0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Персонализиран женски прстен на квадратна класа достапен во метали во Валадиум, Сребрена плус и жолто и бело злато

Персонализиран женски прстен на квадратна класа достапен во метали во Валадиум, Сребрена плус и жолто и бело

DEN 1126.40
Достапно за нарачка

Достапност

Стариот се среќава со ново во прстенот на класата на квадрат на оваа девојка. Фузија на традиција и современ стил, овој прилагоден класен прстен го содржи украсениот текст со името на вашето средно училиште што граничи со центарот на квадратниот центар. Прилагодете го прстенот на класата на плоштадот на девојчето со иницијалите на училиштата, името, матурската година, омилената воннаставна активност, училишната маскота и многу повеќе. Изберете камен од вашето средно училиште или омилена боја што треба да се прикаже во овој плоштад со плоштад со камења. Овој прилагоден класен прстен е достапен во Валадиум, Голден Валадиум, Сребрена плус, 10КТ и 14КТ жолто или бело злато. Секое парче накит, вклучувајќи го и овој плоштад со скапоцени камења, го намали рингот на класата на плоштадот на девојчето, во вашата кутија за накит денес. Прилагодете ја границата со текстот што го опкружува квадратниот центар на центарот со име на средно училиште, персонализирајте со име.

За производот

Избор на клиент