0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Да4all 10-40lb прилагодливи тегови на kettlebell, црвена боја

Да4all 10-40lb прилагодливи тегови на kettlebell, црвена боја

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Супериорен квалитет за обука за живот : висококвалитетно цврсто леано железо котел : изграден да трае без абење и солза - изработен од цврсто леано железо без заварувања, слаби точки или рабови. Одлично за обука на затворено и отворено, без разлика дали е дома или во теретана. Голема тркалезна рачка : Да 4all цврсто леано железо, се карактеризира со текстура, цврста рачка за не лизгање, безбеден и удобен зафат со една или двете раце, и лесен и за мажите и за жените да ги користат за да можете да се наметнете до границата. Рамно дно : Нашите kettlebells имаат рамни дното што го олеснуваат чувањето и проширувањето на вашите вежби што не ги нуди редовниот kettlebell. Заврши за црна боја : Нашата облога за боја е издржлива и не се отфрла како оние други производи со сјајната завршница на емајлот! Оставата за црна боја ви дава подобар зафат и нема да ви се лизне во раката како сјајна завршница. Имајте цел живот на здравствени придобивки со вашите kettlebells. Подобрете ја силата, издржливоста и координацијата на белите дробови и срцев капацитет на кардиоваскуларни заболувања, срцев удар или тренингот на кардио кардио, согорување на маснотии и ефективни тонинг -работи одлични за вашите стабилизирачки мускули - за активно движење за обновување, агилност и брзина. Користете за подобрувања и предизвици за фитнес. Турскиот стагнат нагоре мртов лифтвво му го предаде сквотот и лангите на Кетлебел. Гаранција : 30-дневно бесплатно враќање и 1-годишна гаранција. Прилагодлива тежина : Конструирана од рачка од 10 bs kettlebell и шест отстранливи плочи од леано железо (секоја плоча тежи 5 bs), да, котелчето за обука на јачина од 4 All може лесно да се прилагоди од 10 до 40 bs за да ви помогне да го прилагодите тренингот на вашите сопствени потреби . Широка текстурирана рачка : The Малку текстурирана рачка обезбедува удобен и безбеден зафат за високи повторувања, што ја прави креда непотребна и за мажи и жени. Сигурен механизам за заклучување за безбедност .. Висококвалитетен прашок обложен со котел : Покриената обвивка за прав спречува корозија и ја зголемува издржливоста, како и ви дава подобра јачина на зафат без лизгање во раката како сјајна завршница .. Рамно дно за стабилност : Овозможете исправено складирање, идеално за ренегадни редови, рачни раце, монтирани сквотови со пиштоли и други вежби кои бараат котел со рамно дно .. Разновидна и функционална опрема за фитнес : Се користи за нишалки, ќор-сокаци, сквотови, кревање, влечење и грабнувања на тренингот и зголемување на јачината на многу мускулни групи и делови од телото, вклучувајќи бицепс, раменици, нозе и повеќе.

За производот

Избор на клиент