0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Иновативни текстилни решенија полиестер тартан карирано безбедно вклопување софа покритие, природно, 1 парчиња

Иновативни текстилни решенија полиестер тартан карирано безбедно вклопување софа покритие, природно, 1 парчиња

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Слики за заштита на мебелот не се само функционални за да го заштитите вашиот мебел, туку и декоративни. Брзо и лесно да го ажурирате вашиот мебел во блиц. Луди за карирана. Класичната и безвременската шема работи со кој било декор. Печатените микрофибер карирани карактеристики на грбот со џебови за лесно додавање на тестенини од пена за понатамошно обезбедување на предмети. Работи најдобро со ширина на седиштето од 68 "(лево надесно) со длабочина на седиштето од 24 " (напред кон назад). Иновативни текстилни решенија софа карирани полиестерски лизгалки, природна : ширина на седиштето од 68 "(лево надесно) со длабочина на седиштето од 24" (однапред до назад). Странични еластични ленти помагаат да се обезбеди во место за лизгање . Единствени вметнувања од пена од тестенини во задните јазичиња даваат дополнителна безбедност, така што производот нема да се префрли на мебелот . не прифаќајте никакви имитации нашите тестенини од пена со џеб се безбедно вклопување . може да се користи со t T -Скушајте или мебел за перница од кутии . Еластични покриени странични ленти во микрофибер . Совет : Се препорачува прво да ја измерите ширината на седиштето, а потоа врз основа на тоа, утврдете која големина најдобро работи за вас.

За производот

Избор на клиент