0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Супер сјајниот кармин на Revlon, Twinkled Pink

Супер сјајниот кармин на Revlon, Twinkled Pink

DEN 415.84
Достапно за нарачка

Достапност

Дајте изјава со најиконскиот кармин на светот. Супер бујно? е формулиран со микрофински пигменти за боја со големо влијание. Нежната, навлажнувачка формула е достапна во 82 нијанси на тренд и четири завршувања? крем, мат, бисер и чиста. Клучни карактеристики : микро-фини пигменти за кремаста боја, големо влијание. Мазна, навлажнувачка формула, достапна во 82 нијанси на тренд. 4 убави завршувања : крем, бисер, мат и чиста.

За производот

Избор на клиент