0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Канати оклоп на оклоп на 33х12.50r20lt 12-подножје за премија за премија за тешки лесни камиони гума

Канати оклоп на оклоп на 33х12.50r20lt 12-подножје за премија за премија за тешки лесни камиони гума

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Дали барате гума што може да се справи со сите ваши потреби за влечење? Не гледајте подалеку од оклопниот оклоп на Канати! Оваа гума е специјално дизајнирана да ги поддржува HD апликациите, што го прави совршен избор за вашиот лесен камион. Еден од највисоките карактеристики на оклопниот оклоп на Kanati ATX е неговата ол-челична обвивка со оценка од 12 подножје. Ова значи дека може да се справи со тешки товари со леснотија, што го прави одлична опција за влечење и носење тешки носивост. Плус, челичната обвивка обезбедува супериорно влијание и отпорност на пункција, така што можете да го погодите патот со доверба знаејќи дека вашата гума може да се справи со што и да ви доаѓа. Агресивна сето теренка за одлична влечење на најразлични терени. Иновативната обвивка за сите челици поддржува HD камион, апликации за влечење со тешки точки и оптоварување. Инженерски да обезбеди тивко и удобно возење на автопатот. Силната конструкција на страничните страни обезбедува супериорно влијание и отпорност на пункција. M+S оценето. Изградени за HD камиони и апликации за тешки влечење.

За производот

Избор на клиент