0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тест Hotешко - Нова страница со артикли - Модул за исполнување

Тест Hotешко - Нова страница со артикли - Модул за исполнување

DEN 303.84
Достапно за нарачка

Достапност

Сингл од 19,2 течности за пиво за пиво на хоп долина, крио -стипендија за Империјал ИПА занаетчиско пиво. Багет-како слад пикантност со нежна хоп горчина и тропски овошја како „Пасфрит“ и „Муск диња“ со 8,7% АБВ. Неверојатно мазна ИПА што ќе ги засити вашите сетила. Средно до светло-занаетчиско пиво направено со Cryo Hops®. Совршен за опуштање или фаќање.

За производот

Избор на клиент