0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 343.68
Достапно за нарачка

Достапност

6 -пакет од 12 шишиња со течности за унца од целиот ден ИПА - IPA на сесии. Конзервирано пиво што содржи 140 калории и 10,6 g јаглехидрати по порција, на 4,7% ABV. Целосен вкус и низок ABV што оди таму каде што одите. Освежувачки агруми, цветни и тропски овошни ноти, со умерена горчина и чиста завршница ја прави оваа ИПА за идеална сесија. Ги задоволува вашите вкусови додека ги одржувате вашите сетила остри. Одлично е да се спарите со скара, зачинета и пржена храна. Совршено за секоја пригода. Основана во 1997 година, основачи за производство на пијалаци, комплексни, алети во лице, со огромна ароматика и тони вкус. Повеќе од 25 години правење пиво, пиварницата има добиено бројни награди од Светскиот куп на пиво и одличниот американски фестивал на пиво, додека корисниците на „Стајбербер“ и „Beer Advocat“ честопати ги оценуваат своите пива меѓу најдобрите во светот. Сместено во центарот на Гранд Рапидс, Мичиген, основачите се рангираат меѓу првите 10 најголеми занаетчиски пивари во САД.

За производот

Избор на клиент