0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Перег Фаро градинарски зеленчук зрна, Оз

Перег Фаро градинарски зеленчук зрна, Оз

DEN 47.68
Достапно за нарачка

Достапност

12 мл Количина 6 100% природно. Pereg Gourmet Природна храна од 1920 година. Што е фаро? Фаро е срдечно, античко италијанско зрно. Прави одлична алтернатива на ориз или тестенини. Лесно е да се готви, го направивме едноставно со мешање во зеленчук, зачини со билки, само треба да ја додадете водата. Фаро е вкусен извор на растителни влакна, протеински железо. Перег Фаро градинарски зеленчук зрна, 12 мл.

За производот

Избор на клиент