0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Дизни принцеза Мини колекционерска капсула со капсули, слепи капсули, официјално лиценцирани деца играчки со векови, подароци и подароци

Дизни принцеза Мини колекционерска капсула со капсули, слепи капсули, официјално лиценцирани деца играчки

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Децата ќе сакаат да го откријат изненадувањето ликот на принцезата Дизни во секоја подуена чаша, со колекцијата за колекционерска капсула за колекционерски капсули на Дизни принцезата. Затегнати во слепите капсули стилизирани за да изгледаат како чаши, овие мини, стилизирани кадифен кукли стојат високи 3,5 инчи и вклучуваат некои од омилените ликови на принцезата на Дизни и нивните пријатели. Предучилиштата ќе сакаат да собираат и замислуваат споделени авантури со секоја симпатична плишаница. Убавите, розови-златни упади прават прекрасен додаток на време на игра, или може да се користат за прикажување на колекцијата. Соберете ги сите 8 колекционерски кадифони со принцеза Дизни, вклучително и Мерида, Мечка, Моана, Пуа, Покахонтас, Мееку, Бел и Когсворт. За деца на возраст од 3 години и повеќе. Без разлика дали купувате детска играчка како подарок, роденденски подарок или само затоа што, капсулата за колекционерски капсуп со колекционерска капсуп со принцезата Дизни прави прекрасно изненадување!. Вклучува : 3 слепи капсули . Симпатична изненадување во секоја чаша : Децата ќе сакаат да го одвикнат изненадувањето во капсулата за колекционерска капсуп за принцезата Дизни. Секоја слепа капсула има мистерија за ликови на принцезата Дизни мини кадифен кукла. Дали тоа ќе биде Мерида, Мечка, Моана, Пуа, Покахонтас, Меек, Бел или Когсворт?. Инспирира имагинативна игра : Предучилиштата можат да се забавуваат измислувајќи ги волшебните авантури со секој скапоцен, лик на принцезата Дизни стилизирана плишана. Висок 3,5 инчи, тоа е совршена големина за мали раце и големи имагинации!. Забава за улога : Децата сакаат да се преправаат. Малите принцези можат да го користат убаво украсениот Tea Cup за да бидат домаќини на забава за чај. Забавно е да се соберат и споделат со пријателите!. Совршени за приказ : Овие мини кадифен кукли се симпатична, колекционерска големина за fansубителите на Дизни од сите возрасти. Користете ги teacups за да ја прикажете колекцијата, или да ги прикажете овие парчиња самостојно . Соберете ги сите : Соберете ги сите 8 капсули за колекционерски капсули за прибирање на капчиња : Мерида, Мечка, Моана, Пуа, Покахонтас, Мееку, Бел и Когсворт. Идеја за подароци за деца : Оваа играчка за принцеза Дизни прави одличен подарок за деца на возраст од 3 години и нагоре. Совршено за забави за забави и порибници, исто така!.

За производот

Избор на клиент