0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
НУРТУРМЕ - Античко зрно колачиња какао - 4. мл

НУРТУРМЕ - Античко зрно колачиња какао - 4. мл

DEN 61.92
Достапно за нарачка

Достапност

НУРТУРМЕ - ОРГАНСКИ КОКИИ ЗА РАБОТНИЦИ КОКИ КАКОА - 4,3 мл. (122 G) Нуртурм органско античко зрно колачиња какао комбинира 4 антички зрна спакувани со хранливи материи за да создаде совршено органско и глутен колаче! Децата го сакаат вкусот, а родителите ги сакаат хранливите состојки за пријателски стомаци и дневната доза на пробиотици кои го поддржуваат природниот раст и доброто здравје на дигестивниот систем. Без глутен, млекарница, соја, јајце или вина. Пријателски закуски за стомакот.

За производот

Избор на клиент