0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Синтетички рамен фронт на Georgeорџ Машки и големи мажи

Синтетички рамен фронт на Georgeорџ Машки и големи мажи

DEN 368.00
Достапно за нарачка

Достапност

Елегантен и стилски, шорцевите за прошетки на Georgeорџ додаваат јасен финиш на вашиот обичен изглед на топло време. Совршен избор за скара за викенд или друга прошетка. Елегантни и остри, стилизирајте ги овие рамни предни шорцеви со копче надолу или поло со чевли со брод или лекари за да го завршите изгледот. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 'и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Предниот дел на копчето со поштенски мува. Ockебови : две странични џебови; Две џебови на грб. Карактеристики : рамен фронт; јамки на појас. Рамни предни шорцеви за мажи од Georgeорџ.

За производот

Избор на клиент