0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Главно фрлање кафеаво руно, 60 50

Главно фрлање кафеаво руно, 60 50

DEN 1039.84
Достапно за нарачка

Достапност

Овој мрежен мрежник за фрлање на лесна лесна лесна лесна е пријатна акцент парче за украсување на дом со. Служи и функционална и декоративна цел. Предметот е направен од 100 проценти полиестерска ткаенина која обезбедува дополнителен мек допир на кожата на корисникот. Оваа лесна 50 "x 60 " фрлано ќебе беше дизајниран со нечии потреби за удобност, топлина и естетика. Главното тело на ќебето е покриено во супер меко руно за топлина и многу е лесно да се исчисти. Машината може да се мие за чистење без гужва и добро се суши на суво суво на ниска температура. Неутралната боја на ова сиво фрлање ќебе работи добро со повеќето стилови на украси за дома. Идеално е да се гушкате да прочитате книга, да се завиткате за да гледате телевизија или која било друга активност која бара удобност на меки и дополнително меко ќебе. Овој мрежен мрежен факлет за фрлање на лесни лесни страни е комбинација од стил и здружение, што го прави идеално ќебе за потреби за релаксација. Супер мека дополнителна кадифен Шерпа фрлајте ќебе. 50 "x 60". 100% полиестер. Машина за перење. Вклучено е 1 ќебе. Функција и декор. Лесен. Достапни бои : Бургундија, сива и морнарица сина.

За производот

Избор на клиент