0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Прстен на прстенот на родилчето од бело злато од бело злато од бело злато

Прстен на прстенот на родилчето од бело злато од бело злато од бело злато

DEN 928.00
Достапно за нарачка

Достапност

Овој симпатичен 14 карат бело злато прстен ќе додаде софистицирана елеганција на вашиот личен стил. Овој прстен има прекрасен дизајн на отсечен срце, заедно со сино-камења во форма на сина топаз во форма на срце, со тежина од 0,5 CTTW. Овој декември прстен на родител е сигурен дека ќе биде одличен подарок за вашите најблиски. Достапно е во големина на прстите 4. Одрекување : Ве молиме, дозволете 5 работни дена да се испраќаат. ) Големина на прстенот : 4 Gem Stone Детали : Тип : Топазбиртстон месец : Декември Колор : Bluecut : Face Ted Shape : Heartsize : 5 Mmweight : 0,5 Cttwquantity : 1 Jewelry Setting : Prongyour Items пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршено за чување или подароци. од потекло : Индија 14 Карат бело злато. Сина топаз. Оригинален скапоцен камен. Родиум.

За производот

Избор на клиент