0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сребрени фармерки копродукции машки ловци атлетски вклопувани фармерки со нозе, големини на половината 30-42

Сребрени фармерки копродукции машки ловци атлетски вклопувани фармерки со нозе, големини на половината 30-42

DEN 367.68
Достапно за нарачка

Достапност

Сребрени фармерки копродукции Хантер атлетски вклопни фармерки со нозе - Сакате модерно вклопување, но имате дополнителни мускулести бутови? Хантер седи на половината и е дизајниран со дополнителна просторија во колкот и бутот за да смести мускули. Потоа се спушта на ногата за блиска завршница. Достапно во нашето наследство мие и завршува за автентичен изглед. Заштитени фармерки со нозе со темно индиго еко миење кое користи помалку вода, хемикалии и енергија. Крајно истегнување одржлив тексас направен со репрезента рециклиран полиестер. Седи на половината со лабава колк и бутот. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 16.5 '' Отворање на нозете. Моделирани во големина 32 и 32 '' inseam; Мерења на моделот : Висина 6'1 '', половината 32 ''.

За производот

Избор на клиент