0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и време женски сандали со каиш на глуждот Еспадрил

Време и време женски сандали со каиш на глуждот Еспадрил

DEN 415.84
Достапно за нарачка

Достапност

Добредојдовте топло време со зачекорување во времето и Еспадрил на Тру-совршен стан за секоја облека, во која има јута ѓон и разноврсен горен затворен пети. Станови. Прилагодлива лента за глуждот. Затворено пети. Перниче со нозе. Рачно изработено горно и единствено. Увезени. Затворени пети Еспадрили за жени од време и Тру.

За производот

Избор на клиент