0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време на одмор Машка горила грда божиќен џемпер

Време на одмор Машка горила грда божиќен џемпер

DEN 351.84
Достапно за нарачка

Достапност

Тоа е Божиќна сезона Горила стил од време на одмор! Ништо не вели Божиќ како горила украсена со sвона, бонбона трска и пом-пом Дедо Мраз; што официјално го прави овој грд Божиќен џемпер. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. опуштено вклопување. Вратот на екипажот; застани. Долги ракави. Детали за везови однапред; Акценти на bellвонче; Пом-пом-разубавување. Ребрестиот врат, манжетните и полите. 100% акрилик. Миење на рацете. Направено во Кина.

За производот

Избор на клиент