0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Целосно собрано мека перница Топ за вметнување душек и метална пролет за фондација BO со рамка

Целосно собрано мека перница Топ за вметнување душек и метална пролет за фондација BO со рамка

DEN 12944.00
Достапно за нарачка

Достапност

Дали се чини дека поминувате повеќе време да фрлате и да се вртите отколку да уживате во добар ноќен сон? Дали се будите од болка во грбот и вкочанетоста што се меша во вашиот ден? Не мора да си дадете оставка на овие проблеми! Душекот "Вејтон " е она што го барате! Со фирмата 12-инчен innerspring euro врвен душек и метална кутија пролет со рамка, можете да го подобрите вашиот сон и да се разбудите да се чувствувате подобро секој ден. Душекот од 12 "innerspring ви дава поддршка за да промовирате здрав спин. Инженерски за да ги елиминирате точките на притисок, овој душек ви помага да се чувствувате поудобно од моментот кога ќе легнете. Што ги прави 12 -те" innerspring innerspring душек и пролетната кутија SO SO SO SO SO SO SO Ефективно во подобрувањето на спиењето? Одговорот лежи во нашето квалитетно изработка. Секоја душек и пролет на кутии е направена во согласност со најстрогите стандарди за квалитет и е уникатно дизајниран со : 396 innerspring verticoil единица, со 12 3/4 SH мерач единица и 6 мерачи граница, нашиот систем за вметнување е ултра силен, и е инженерски инженерски да обезбеди оптимална поддршка. Погледнете каква разлика може да направи вистинскиот душек и пролетта на кутијата! Можете да го подобрите вашиот сон и да се разбудите да се чувствувате подобро секој ден. Подготвени за сетот на собата вклучува и душек и пролет на кутии, што ви ги дава клучните компоненти за креветот за една одлична цена за совршено ниво на поддршка, вистинскиот врвен душек е цврст, но сепак има некои давања за вашата удобност. Има анти-микробни влакна и слоеви на цврста удобна пена во врвот на перницата за поздрава и луксузна површина за спиење. Душекот за плетење ткаенина има рачки на страни за лесен транспортПтимален душек за поддршка на грбот, што ја намалува болката во грбот со поддршка на секоја педа од вашиот квалитет на Spine Provides на кој можете да сметате. Ние ги произведуваме нашите комплети за постелнина само во согласност со строгата стандард за квалитет на стандардот, ќе трае долго и нема звук на крцкање. Металната кутија пролет е 8 "инчи високи вклучени цврсти фраметиски извори на тешки кутии се добри за хотели и комерцијални употребливи во близнаци, Близнак XL , Целосен, полн XL, кралица, крал и Калифорнија крал "Ние тоа го гарантираме и така и нашите клиенти. Мека перница Топ Индерспренг душек и метална кутија Пролет/Фондација Поставете со рамка, | мијалник со големина на кралицата и бела боја.

За производот

Избор на клиент