0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 1248.00
Достапно за нарачка

Достапност

Fujifilm Finepix AX550 16 Megapixel компактен фотоапарат, црна со 5x зум, доближете сè додека одржувате висок степен на острина и јасност. Со резолуција од 16 мегапиксели, дајте им на вашите слики зачудувачки детали и боја. Зафатете ја забавата да имате капацитет да снимате спектакуларно HD видео што подоцна можете да го споделите со пријателите и семејството. 2.7 "ЛЦД -екран нуди удобен приказ додека снимате или ги гледате вашите фотографии.

За производот

Избор на клиент