0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Подобри домови и градини Керамички таблети рамка за слика, бела

Подобри домови и градини Керамички таблети рамка за слика, бела

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Подобрите домови и градини керамички таблети рамки често имаат елегантен и софистициран изглед кој додава елегантен допир на кој било простор. Тие можат да надополнуваат различни стилови на дизајн на ентериер, од модерни до традиционални. Керамичките рамки имаат класичен и безвременски привлечност што не излегува од стил. Тие се достапни во големина 4x6 или 5x7 во бои бела или црна боја. Ова ги прави одличен избор за прикажување на негувани спомени, бидејќи тие нема да изгледаат застарени со текот на времето. Елегантна естетика. Издржлив и долготраен. Безвременска жалба. Разновидност. Лесно за чистење. Дополнителни големини и бои на располагање.

За производот

Избор на клиент